Tiny Tower Vegas

Tiny Tower Vegas 1.1

Dosięgnij nieba

Gry Tiny Tower i Tiny Death Star to produkcje free-to-play, w których zarządzasz rozwijającymi się budynkami. W związku z tym masz zawsze ręce pełne roboty i mnóstwo okazji, aby skorzystać z zakupów w grze.

Tiny Tower Vegas to nowy tytuł z tej serii, więc jeśli należysz do osób chętnie wydających pieniądze, lepiej zamknij swoją świnkę skarbonkę na klucz.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika
  • Angażująca rozgrywka
  • Wszystkiego można dokonać bez płatności

Wady

  • Może być męcząca
  • Mała ewolucja w stosunku do poprzednich części serii

Bardzo dobry
8

Gry Tiny Tower i Tiny Death Star to produkcje free-to-play, w których zarządzasz rozwijającymi się budynkami. W związku z tym masz zawsze ręce pełne roboty i mnóstwo okazji, aby skorzystać z zakupów w grze.

Tiny Tower Vegas to nowy tytuł z tej serii, więc jeśli należysz do osób chętnie wydających pieniądze, lepiej zamknij swoją świnkę skarbonkę na klucz.

Twój własny budynek

Podobnie jak w poprzednich grach z serii, również w Tiny Tower Vegas budujesz i rozwijasz wieżę. Twój samowystarczalny, pretendujący do miana wieżowca budynek może pomieścić niemal wszystko, o czym każdy mieszkaniec marzy – od zakwaterowania po wszelkie rozrywki. Ale od ciebie zależy, czy ten swoisty ekosystem będzie funkcjonował prawidłowo, a lokatorzy będą zadowoleni.

Tym razem przenosimy się do Vegas. W poprzednich grach troszczyliśmy się o mieszkańców, teraz będziemy spełniać potrzeby gości hotelowych. W Tiny Tower Vegas możesz znacznie przyspieszyć tempo wzrostu dochodów, odpowiednio zachęcając niczego niespodziewających się gości do opróżniana swoich portfelów w najróżniejszych sklepach i kasynach.  

Jednoręki bandyta

Na początku gry zostajesz wprowadzony w mechanizm funkcjonowania budynku. Uczysz się, jak budować nowe piętra, zatrudniać pracowników, doglądać porządku, korzystając z kilku ikon umieszczonych na ekranie. Jeśli znasz poprzednie tytuły, tutorial Tiny Tower Vegas może wydać się zbędny, ponieważ w gruncie rzeczy niewiele się zmieniło (doszło kilka mini gier o tematyce kasyna), ale nowi gracze powinni z uwagą śledzić wszystkie detale, aby ich budynek mógł funkcjonować bez zarzutu.

Po samouczku jesteś zdany już tylko na siebie. Musisz wypracować odpowiednie proporcje pracy pomiędzy dostarczaniem gościom rozrywki a pilnowaniem sklepów i kasyn. Obowiązki te wydają się dziwnie satysfakcjonujące. Pamiętaj jednak, aby wyłączyć powiadomienia, ponieważ ciągłe wiadomości szybko zaczynają męczyć.

Budowanie wymarzonego kasyna w Tiny Tower Vegas wymaga albo sporo czasu, albo wkładu finansowego. Jeśli nie chcesz wydawać prawdziwych pieniędzy, żeby przyspieszyć ten proces, możesz spróbować podejmować się różnych zadań, które pomogą zgromadzić trochę grosza. Możesz zacząć zarządzać windą lub realizować różne życzenia gości (na przykład utrzymywać z daleka nadgorliwych fanów). W ten sposób nie tylko zarobisz trochę gotówki, ale również zaangażujesz się w różne zajęcia, które pomogą skrócić czas oczekiwania na dochód umożliwiający dalszą budowę.  

Wszystko pasuje

W Tiny Tower Vegas mamy do czynienia z tą samą uroczą, pikselową grafiką, co w poprzednich częściach „Tiny”. Poszczególne kondygnacje odznaczają się kolorowymi motywami, dzięki czemu łatwiej jest je od siebie odróżnić (na przykład kasyno Dino Poker czy Spooky Slots w klimatach z horroru). Postacie również posiadają odrębne wizerunki nawiązujące do ich cech osobowościowych, jak na przykład Donna Prima, jedna z najbardziej wymagających gości hotelowych, czy wierny boy hotelowy Art Major.

Ta różnorodność środowisk i mieszkańców sprawia, że nawet jeśli musisz wykonać wiele czynności naraz, nie są one nużące ani nie powodują chaosu. 

Jackpot!

Tiny Tower Vegas prezentuje ulepszoną formułę dobrze działającej rozrywki. Oczywiście zdarzają się i momenty przestoju (jeśli nie korzystasz z mikropłatności, aby przyspieszyć rozbudowę), niemniej i tak gra wciągnie cie w mnogość angażujących zadań, które pomogą przyspieszyć rozwój wieży. 

Najczęściej pobierane Strategiczne na iphone

Więcej
Tiny Tower Vegas

Download

Tiny Tower Vegas 1.1

Opinie użytkowników o Tiny Tower Vegas